Al-ko MH 5001 R se zpátečkou

Cena:

14 099 Kč

Koupit za 14 099 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Al-ko MH 5001 R se zpátečkou: AL-KO snadno ovladatelný motorový kultivátor na kypření půdy a přípravu výsevu.Na zapracování rozdrceného zahradního odpadu, organických hnojiv nebo rašeliny.Aktívne kypřící nože, silný tah i při tvrdé nebo těžké jílovité půdě. Díky zablokování ruční páky se zabraňuje jakémukoliv neúmyslnému pootočení frézovacích nožů. Individuálně nastavitelná vodící rukojeť na kteroukoli výšku obsluhy se stará o uvolněnou práci bez námahy. Možnost vybočení rukojeti na stranu (MH 5001 R) umožňuje navíc práci bez vstupu na již skultivovanú plochu. Speciálně tvarované kultivační nože kombinované s motory s vysokým tahem jsou zárukou efektivního, jemně rozdrceného zpracování půdy. Díky pojezdu dopředu i dozadu je nejen zajištěn jednoduchý pohyb. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Al-ko MH 5001 R se zpátečkou - popis

nahoru

AL-KO snadno ovladatelný motorový kultivátor na kypření půdy a přípravu výsevu.Na zapracování rozdrceného zahradního odpadu, organických hnojiv nebo rašeliny.Aktívne kypřící nože, silný tah i při tvrdé nebo těžké jílovité půdě. Díky zablokování ruční páky se zabraňuje jakémukoliv neúmyslnému pootočení frézovacích nožů. Individuálně nastavitelná vodící rukojeť na kteroukoli výšku obsluhy se stará o uvolněnou práci bez námahy. Možnost vybočení rukojeti na stranu (MH 5001 R) umožňuje navíc práci bez vstupu na již skultivovanú plochu. Speciálně tvarované kultivační nože kombinované s motory s vysokým tahem jsou zárukou efektivního, jemně rozdrceného zpracování půdy. Díky pojezdu dopředu i dozadu je nejen zajištěn jednoduchý pohyb.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Al-ko MH 5001 R se zpátečkou užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Zahradní traktory nebo Motorové půdní vrtáky, Motorové sněhové frézy, Ostatní motorové stroje.

Nejlevnější Al-ko MH 5001 R se zpátečkou akční ceny - Levné Al-ko MH 5001 R se zpátečkou

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Al-ko MH 5001 R se zpátečkou stojí 14 099 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Al-ko MH 5001 R se zpátečkou najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Motorové kultivátory.

Al-ko MH 5001 R se zpátečkou najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;