HUSQVARNA TF 325

Cena:

19 990 Kč

Koupit za 19 990 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu HUSQVARNA TF 325: Spolehlivý, snadno ovladatelný kultivátor HUSQVARNA TF 325 se všemi základními funkcemi, jako jsou spolehlivý motor, zpátečka a odnímatelná převodovka s maznicí. Komfortní, nastavitelná a skládací rukojeť s řadící pákou, transportní kolečko, opěrná tyč a ochranný kryt rostlin zlepšují použitelnost a usnadňují uskladnění. Hrobkovač a ocelová kola jsou k dispozici jako volitelné příslušenství. Výhody HUSQVARNA TF 325 Výkonný, snadno startovatelný motor s ventilovým rozvodem OHV. Nastavitelná řídící rukojeť pro lepší ergonomii. Dvě rukojeti pro uchopení usnadňují zvedání a přepravu. Transportní kolečko usnadňuje přepravu. V průběhu používání se snadno nadzvedne. Ergonomická řídící rukojeť se snadno přístupnými ovládacími prvky. Sklopná rukojeť pro jednoduché skladování a přepravu. Snadno seřiditelná opěrná/smýkací tyč pro udržení rovnováhy v různých pracovních podmínkách. Ochranný kryt proti poškození rostlin. Zpětný chod usnadňuje manipulaci a ovládání. Kryt hrotů minimalizuje rozmet... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

HUSQVARNA TF 325 - popis

nahoru

Spolehlivý, snadno ovladatelný kultivátor HUSQVARNA TF 325 se všemi základními funkcemi, jako jsou spolehlivý motor, zpátečka a odnímatelná převodovka s maznicí. Komfortní, nastavitelná a skládací rukojeť s řadící pákou, transportní kolečko, opěrná tyč a ochranný kryt rostlin zlepšují použitelnost a usnadňují uskladnění. Hrobkovač a ocelová kola jsou k dispozici jako volitelné příslušenství. Výhody HUSQVARNA TF 325 Výkonný, snadno startovatelný motor s ventilovým rozvodem OHV. Nastavitelná řídící rukojeť pro lepší ergonomii. Dvě rukojeti pro uchopení usnadňují zvedání a přepravu. Transportní kolečko usnadňuje přepravu. V průběhu používání se snadno nadzvedne. Ergonomická řídící rukojeť se snadno přístupnými ovládacími prvky. Sklopná rukojeť pro jednoduché skladování a přepravu. Snadno seřiditelná opěrná/smýkací tyč pro udržení rovnováhy v různých pracovních podmínkách. Ochranný kryt proti poškození rostlin. Zpětný chod usnadňuje manipulaci a ovládání. Kryt hrotů minimalizuje rozmetání nečistot od rotujících nožů. Demontovatelná skříň převodovky s maznicí pro snadnou údržbu a servis. Technické parametry HUSQVARNA TF 325 Motor Výrobce motoru: Briggs & Stratton Typ motoru: Classic Název motoru: CR750 Zdvihový objem válce: 163 cm³ Čistý výkon při přednastavených otáčkách: 3,3 kW, 3300 ot./min Typ vzduchového filtru: Filtr vzduchu napuštěný olejem Objem palivové nádrže: 3 l Olejová náplň motoru: 0.6 l Rychlost otáčení: 104 ot./min Převodovka Typ převodovky: Řetězová/Manuální Počet převodových stupňů vpřed: 1 Počet převodových stupňů vzad: 1 Výkon Typ kultivátoru: Přední hrot Počet hrotů: 4 Průměr pružného hrotu: 320 mm Pracovní šířka: 60 cm Pracovní hloubka: 30 cm Vybavení Vertikálně nastavitelná ovládací rukojeť: Ano Horizontálně nastavitelná řídící rukojeť: Ano Sklápěcí rukojeť: Ano Řadící páka umístěná na řídící rukojeti: Ano Zpátečka: Ano Odnímatelná převodovka: Ano Transportní kolečko/a: 1 Opěrná/smýkací tyč: Ano Ochranné kryty zabraňující poškození rostlin: Ano Ostatní parametry Hmotnost 46 kg Údaje o hladině zvuku (hluku) Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: 82 dB(A) Hladina akustického výkonu, měřená: 92,5 dB(A) Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA): 93 dB(A)

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HUSQVARNA TF 325 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Zahradní traktory nebo Motorové půdní vrtáky, Motorové sněhové frézy, Ostatní motorové stroje.

Nejlevnější HUSQVARNA TF 325 akční ceny - Levné HUSQVARNA TF 325

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější HUSQVARNA TF 325 stojí 19 990 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější HUSQVARNA TF 325 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Motorové kultivátory.

HUSQVARNA TF 325 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;