Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Dům a zahrada > Zahradní technika > Motorové stroje > Motorové kultivátory >

Husqvarna TF 536 kultivátor / motor Subaru

Husqvarna TF 536 kultivátor / motor Subaru

Cena:

34 390 Kč

Koupit za 34 390 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Husqvarna TF 536 kultivátor / motor Subaru: Velmi robustní a výkonný kultivátor pro zákazníky, kteří ocení dlouhou životnost stroje. Spolehlivý motor Subaru se snadným startováním a olejovým čističem vzduchu - jako jeden z naprostých požadavků pro dlouhou životnost motorů, které pracují v suchém a prašném prostředí. Manuální převodovka; dvě rychlosti dopředu a jedna dozadu a zcela utěsněná převodovka pro použití pro kultivaci ve vodě. Nastavitelná rukojeť, v horizontálním i vertikálním směru, pro pohodlné používání. Ochrana proti poškození rostlin, opěrná tyč a demontovatelné transportní kolečko jako standard. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Husqvarna TF 536 kultivátor / motor Subaru - popis

nahoru

Velmi robustní a výkonný kultivátor pro zákazníky, kteří ocení dlouhou životnost stroje. Spolehlivý motor Subaru se snadným startováním a olejovým čističem vzduchu - jako jeden z naprostých požadavků pro dlouhou životnost motorů, které pracují v suchém a prašném prostředí. Manuální převodovka; dvě rychlosti dopředu a jedna dozadu a zcela utěsněná převodovka pro použití pro kultivaci ve vodě. Nastavitelná rukojeť, v horizontálním i vertikálním směru, pro pohodlné používání. Ochrana proti poškození rostlin, opěrná tyč a demontovatelné transportní kolečko jako standard.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Husqvarna TF 536 kultivátor / motor Subaru užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Zahradní traktory nebo Motorové půdní vrtáky, Motorové sněhové frézy, Ostatní motorové stroje.

Nejlevnější Husqvarna TF 536 kultivátor / motor Subaru akční ceny - Levné Husqvarna TF 536 kultivátor / motor Subaru

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Husqvarna TF 536 kultivátor / motor Subaru stojí 34 390 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Husqvarna TF 536 kultivátor / motor Subaru najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Motorové kultivátory.

Husqvarna TF 536 kultivátor / motor Subaru najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;